kim jesteśmy

Jesteśmy firmą doradczą skoncentrowaną na zarządzaniu oraz bezpieczeństwie informacji, specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych, bezpieczeństwem IT/IS,  zapewnieniem ciągłości działania w sytuacjach kryzysowych, doradztwem dla e-biznesu, nasze portfolio dopełniają usługi szkoleniowe oraz ekspercka publicystyka.

Jesteśmy obecni na rynku usług IT/IS od 1999 roku, w roku 2007 przekształciliśmy się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Wieloletnie doświadczenie oraz ekspercka wiedza, przekładają się na satysfakcję i sukces naszych klientów, których grono stale się powiększa.

Cechuje nas odpowiedzialność, zaangażowanie oraz elastyczność. Wierzymy, że podstawą każdego sukcesu jest partnerstwo oparte na wzajemnym szacunku, jak również indywidualne podejście do potrzeb Klienta. Naszą filozofią działania jest, budowanie partnerskich relacji z  klientami. Celem nadrzędnym, jest projektowanie rozwiązań, które będą idealnie dopasowane do specyfiki działalności oraz otoczenia firmy klienta, przy równoczesnym zapewnieniu najwyższych standardów i zgodności z obowiązującym prawem.

 

zespół / partnerzy

Członkowie naszego zespołu są doświadczonymi ekspertami z zakresu rozwiązań IT/IS, bezpieczeństwa, ochrony danych osobowych, e-commerce –  posiadającymi bogatą wieloletnią praktykę. Współpracujemy również ze sprawdzonymi  partnerami, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem i rozwiązaniami, wspierają jako podwykonawcy lub doradcy, realizowane przez nas projekty.